Rusza pierwsza odsłona programu Moc Elektryka

Wiedza, doświadczenie i ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji to recepta na zawodowy sukces każdego profesjonalnego wykonawcy. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom  Wiha, ABB i SEP COSiW połączyły siły, tworząc autorski program Moc Elektryka. Każdy czynny zawodowo profesjonalista związany z branżą elektryczną, elektromechaniczną czy montażową oraz przygotowujący się do zawodu, może liczyć na szereg  przywilejów oferowanych w ramach programu.

Dostęp do zniżek na specjalistyczne szkolenia SEP

Praca w branży elektrycznej wymaga zdobycia specjalistycznej wiedzy, przejścia odpowiednich szkoleń oraz zdania egzaminu, który należy odnawiać co kilka lat. Inwestycja i poświęcony czas przynoszą jednak ogromne korzyści. Uprawnienia Stowarzyszenia Elektryków Polskich honorowane są bowiem na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Dotyczy to min. specjalistycznych szkoleń zawodowych z zakresu uprawnień elektrycznych (G1), energetycznych (G2), gazowych (G3) i innych.

Uczestnictwo w programie gwarantuje szeroki pakiet benefitów – szkoleniowych i edukacyjnych. Zarejestrowani uczestnicy (formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.mocelektryka.pl) otrzymują w późniejszym etapie programu 5% zniżki na specjalistyczne szkolenia  oferowane w dwóch ośrodkach w Polsce: w Warszawie, przy ulicy Świętokrzyskiej 14 oraz w Krakowie przy ulicy Wadowickiej 8A. Dodatkowo, każdy uczestnik programu, który skorzysta ze zniżki, otrzymuje również pakiet informacyjny od partnerów programu.

Bogata biblioteka zawsze pod ręką

Zdobywać wiedzę można na wiele sposobów, wiadomo jednak, że w dzisiejszych czasach edukacja kosztuje.  Bez względu na ilość lat pracy w branży czy zebranych doświadczeń nigdy nie jest za późno, by dowiedzieć się czegoś ciekawego. Wspierając chęć inwestowania we własny rozwój, firmy partnerskie przygotowały dla uczestników coś specjalnego. Każdy, kto zarejestruje się na stronie mocelektryka.pl otrzyma darmowy e- book z rozdziałem książki „Wytyczne pomiary w elektroenergetyce” oraz  5% zniżkę na zakup książek specjalistycznych – norm i poradników technicznych oferowanych przez SEP COSiW. Jest w czym wybierać – mówi Jarosław Cyrynger,  Kierownik Działu IT Stowarzyszenia Elektryków Polskich Centralnego Ośrodka Szkolenia i Wydawnictw – ponad 200 pozycji licząc z normami i komentarzami normalizacyjnymi SEP, wersjami elektronicznymi i e-book’ami. To kompleksowa, a przede wszystkim aktualizowana na  bieżąco wiedza, którą chcemy się podzielić z elektrykami w ramach programu Moc Elektryka.

Dostęp do nowości technologicznych

Celem programu jest propagowanie profesjonalnej wiedzy o rynku elektrycznym, wsparcie polskiego elektryka w zdobywaniu doświadczenia, czego potwierdzeniem są odpowiednie uprawnienia do wykonywania zawodu. Ważnym założeniem programu jest  również dzielenie się wiedzą o najnowszych technologiach dostępnych na polskim rynku, z wszystkimi,  którzy świadczą lub będą świadczyć usługi w zakresie elektryczno-instalacyjnym.

Firma Wiha – jeden z cenionych na rynku producentów narzędzi ręcznych do użytku profesjonalnego w przemyśle i rzemiośle oraz firma ABB –  lider w dziedzinie technologii energetyki i automatyki  przygotowały dla uczestników programu  specjalny dostęp do ciekawej oferty produktowej dedykowanej tej grupie zawodowej.

Warunki programu

Program jest otwarty dla szeroko rozumianej grupy zawodowej Elektryków. Aby zarejestrować się w programie, należy wypełnić formularz dostępny na stronie mocelektryka.pl. W podziękowaniu, rejestrujący otrzymuje darmowy plik z rozdziałem „Wytyczne pomiary w elektroenergetyce”.  Z początkiem czerwca, pod tym samym adresem, udostępniona zostanie kolejna witryna skierowana do grupy docelowej.