Oszczędzaj czas dzięki zautomatyzowanej identyfikacji kabli

Prawidłowo zidentyfikowane kable często stanowią element wymagań klienta. Wymóg ten obowiązuje też przy dostawach znormalizowanych modułów kablowych, a także w ramach poprawy wydajności produkcji. Identyfikacja kabli może być jednak bardzo czasochłonna, szczególnie jeżeli jest wykonywana ręcznie. Automatyzując identyfikację kabli, można zaoszczędzić czas, spełnić wymagania klienta, dostarczać znormalizowane moduły i produkować bardziej wydajnie.

Oszczędzaj czas i poprawiaj jakość
Ręczny proces identyfikacji kabli szybko staje się wąskim gardłem produkcji, szczególnie gdy wymagana jest identyfikacja ich dużej liczby. Koszulki kablowe, etykiety owijane i samolaminujące można aplikować o wiele szybciej, korzystając z systemów druku i aplikacji koszulek kablowych i etykiet. Niezawodne systemy druku i aplikacji zwiększają także jakość identyfikacji kabli, ponieważ procesy, które wykorzystują, są powtarzalne.

Niezawodne systemy druku i aplikacji
Firma Brady Corporation oferuje niezawodne systemy druku i aplikacji do koszulek termokurczliwych i etykiet, które zwiększają wydajność wielu procesów produkcyjnych. Aplikator Wraptor umożliwia przedsiębiorstwom automatyczny druk i aplikację samolaminujących etykiet do kabli w zaledwie kilka sekund. Dzięki drukarce dwustronnej BBP72 możliwe jest natomiast jednoczesne drukowanie na obu stronach koszulek kablowych, a dzięki automatycznemu aplikatorowi koszulek BSP45 proces aplikacji trwa krócej niż kiedykolwiek wcześniej. Aby maksymalnie zwiększyć korzyści dla wydajności wszystkie systemy druku i aplikacji mogą być dostarczone razem ze wsparciem wdrożeniowym i serwisem.

Wysokiej jakości etykiety i koszulki
Firma Brady oferuje szeroką gamę wysokiej jakości materiałów do identyfikacji, w tym etykiety owijane, etykiety samolaminujące i koszulki kablowe, które spełniają wymagania norm przemysłowych. Etykiety te są odporne na ekstremalne warunki, w tym na ścieranie, wilgoć, paliwa, substancje chemiczne, promieniowanie UV i wysokie temperatury. Trwałe, wysokiej jakości produkty do identyfikacji zazwyczaj aplikuje się tylko raz i pozostają one nienaruszone i czytelne przez cały proces produkcji i później, co eliminuje straty wynikające z konieczności wymiany identyfikatorów.