Nowa era łączników – przeciwdrobnoustrojowa kolekcja osprzętu elektrycznego SONATA

Projektując wnętrze naszego domu oraz pomieszczenia użyteczności publicznej pierwszym z branych pod uwagę aspektów jest bezpieczeństwo. I nie chodzi jedynie o solidność konstrukcji, ale przede wszystkim o niezawodność oraz innowacyjność wybieranych wykończeń. Dzięki wykonanej z miedzi przeciwdrobnoustrojowej kolekcji osprzętu elektrycznego SONATA Nowe Srebro firmy Ospel dowolna przestrzeń stanie się kwintesencją bezpieczeństwa i higieny, a także doskonałym przykładem wykorzystania przyszłościowych i efektownych wizualnie rozwiązań aranżacyjnych na miarę XXI wieku.

Sonata_Nowe_Srebro

Stylowe oblicze nauki

Osprzęt elektryczny to zarazem niezbędny, jak i prawdopodobnie najczęściej używany element każdego wnętrza. Dlatego też na jego powierzchni może gromadzić się znacznie więcej bakterii niż na innych płaszczyznach. Nieustanne czyszczenie byłoby zbyt czasochłonne, dlatego też niebywałym udogodnieniem stanie się wykorzystanie najnowszych zdobyczy nauki, do których mamy dostęp dzięki firmie Ospel. Kolekcja osprzętu elektrycznego SONATA Nowe Srebro zadba zarówno o eleganckie, jak i bezpieczne wykończenie dowolnych wnętrz. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z pomieszczeniami użyteczności publicznej, czy też z zaciszem własnego domu, ta innowacyjna linia stanie się gwarancją higieny i komfortu. A wszystko to dzięki specyfice surowca, z którego została wykonana.

Miedź przeciwdrobnoustrojowa, bo o niej właśnie mowa, niweluje ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii, wirusów oraz innych czynników chorobotwórczych, stając na straży naszego zdrowia i bezpieczeństwa. Ze względu na swoje właściwości materiał ten jest doskonałym wyborem zarówno do naszego domu, jak również do pomieszczeń użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia i szpitale. Ten powstały z połączenia miedzi, niklu oraz cynku stop odznacza się nie tylko wyjątkową skutecznością w likwidowaniu drobnoustrojów. Intrygująca barwa kolekcji SONATA Nowe Srebro firmy Ospel efektownie podkreśli także urok tak współczesnych, jak i klasycznych aranżacji, stając się nowoczesnym oraz przykuwającym wzrok detalem. Linia SONATA Nowe Srebro składa się z wszelkich niezbędnych elementów osprzętu elektrycznego, do których zliczają się łączniki z podświetleniem, ściemniacze, a także gniazda wtyczkowe, antenowe, komputerowe i telefoniczne. Wykorzystując kolekcję SONATA Nowe Srebro firmy Ospel zapewnimy sobie kompletne dopełnienie każdej przestrzeni oraz skutecznie podniesiemy jej standard bezpieczeństwa, dbając jednocześnie o aspekt estetyczny i użytkowy.