Moduły do szafek i zestawy narzędzi Bahco

Specjalnie skonfigurowane moduły narzędziowe Bahco ułatwiają komponowanie wysokiej jakości zestawów narzędzi

Firma RS Components (RS), marka handlowa Electrocomponents plc, wiodącego dystrybutora z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, jako pierwsza na świecie oferuje nowe moduły do szafek narzędziowych firmy Bahco skonfigurowane specjalnie, aby ułatwić inżynierom szybki dostęp do wybranego zestawu narzędzi.

Do końca 2015 roku tylko w firmie RS można nabyć 26 modułów narzędziowych wyróżniających się najwyższą jakością szwedzkiej marki, wyprodukowane specjalnie z myślą o elektrykach, mechanikach oraz technikach wykonujących prace konserwacyjne, w branżach: budowlanej, konserwacyjnej, motoryzacyjnej, elektrycznej oraz przemyśle ciężkim. Moduły są dostosowane do serii szafek Bahco dostępnych w ofercie RS, ale są również kompatybilne z produktami innych marek.

Profesjonalne zestawy dla inżynierów

Dostępna w RS oferta Bahco obejmuje wiele różnych rodzajów narzędzi, takich jak wieloczęściowe zestawy nasadek, klucze płasko-oczkowe, klucze zapadkowe, szczypce, śrubokręty, narzędzia VDE, klucze sześciokątne oraz szczypce do pierścieni osadczych, jak również mieszane zestawy narzędzi oraz moduły z wersjami ergonomicznymi standardowych narzędzi. Zestawy zawierają od sześciu do 91 elementów w wyprofilowanych wkładkach gąbkowych, które można łatwo zamontować w szafkach narzędziowych. Wkładki te zapewniają ochronę narzędzi i ułatwiają identyfikację brakujących elementów. Moduły zostały zaprojektowane w celu ułatwienia rozbudowy posiadanego już zestawu narzędzi.

Firma RS oferuje teraz sześć nowych zestawów narzędzi Bahco: 31- oraz 46-elementowe zestawy uniwersalne, 13-elementowy zestaw dla elektryków, 58-elementowy zestaw serwisowy, 73-elementowy zestaw do konserwacji oraz 56-elementowy zestaw do prac elektromechanicznych.