8 nowych kamer Fluke z serii użytkowej – jeszcze wyższa jakość obrazu

Nowe kamery termowizyjne Fluke zapewniają wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach. Firma wprowadza do sprzedaży jednocześnie 8 nowych modeli z linii użytkowej: TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20 i TiS10. Wszystkie wprowadzane na rynek modele współpracują z systemem Fluke Connect™ umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości. Charakteryzują się też lepszą jakością obrazu.

Kamery termowizyjne Fluke

Seria użytkowa Fluke to przystępne cenowo i bogate w funkcje kamery termowizyjne oferujące wysokiej jakości obraz, idealne do szybkiej oceny stanu instalacji. Nowe modele wyróżniają m.in. wysokie rozdzielczości gwarantujące jakość obrazu ułatwiającą przeprowadzenie prawidłowej diagnostyki obiektu – nawet do 2,5 razy więcej pikseli oraz nawet o 70 proc. większy współczynnik D:S (oba parametry w porównaniu z kamerą Ti125 – najwyższym do tej pory modelem serii użytkowej).

Zastosowana w nowych kamerach technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą – a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładnej lokalizacji.

Wszystkie nowe kamery są w pełni kompatybilne z aplikacją Fluke Connect™ wspomagającą pracę zespołu dzięki m.in.: połączeniom wideo ShareLive™ czy dostępowi do danych przechowywanych w chmurze (Fluke Cloud™). Jest to jedyny bezprzewodowy system pomiarowy, który pozwala na kontakt z zespołem bez opuszczania miejsca pracy. Aplikacja mobilna Fluke Connect jest dostępna dla systemu Android oraz systemu iOS i współpracuje z ponad 20 różnymi produktami firmy Fluke – stanowiąc największy na świecie system połączonych przyrządów pomiarowych.

 

Podstawowe zalety serii użytkowej TiS to:

  • Do 2,5 raza więcej pikseli (rozdzielczość 260×195 dla modeli TiS65 i TiS60) i o 70% lepszy współczynnik D:S (417:1 dla TiS65/60)
  • Wyraźny obraz w krótszym czasie (opcja wyboru kamery ze stałą lub regulowaną ogniskową)
  • Bezpieczne przechowywanie obrazów i zarządzanie nimi niezależnie od lokalizacji
  • Możliwość przesyłania danych do chmury Fluke Cloud™ za pośrednictwem połączenia Wi-Fi
  • Przechowywanie tysięcy obrazów – 4 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB na karcie microSD
  • Adnotacje głosowe
  • Możliwość tworzenia raportów i ich wysyłania, a także udostępnianie obrazów w czasie rzeczywistym za pomocą funkcji Fluke Connect
  • Rozdzielczość detektora od 80x60px (TiS10) do 260x195px (TiS65)
  • Zakres pomiarowy temperatury od -20˚ do 250˚C w TiS10 do -20˚ do 550˚C w TiS60 i TiS65

Kamery TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20 i TiS10, są szczególnie polecane w diagnostyce: instalacji elektrycznych, HVAC, mechanicznych, obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Więcej informacji na www.fluke.pl